Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 82: Vím, jak souvisí lego kostka s tvým životem a prací - Katarína Kabáth

Vím, jak...

Jirka Bréda, Katka Kománková

Osobní rozvoj

82: Vím, jak souvisí lego kostka s tvým životem a prací - Katarína Kabáth

Obrázek epizody 82: Vím, jak souvisí lego kostka s tvým životem a prací - Katarína Kabáth

Poslechněte si podcast

25. 4. 2022

30 min

Katka Kabáth se ve svém životě věnuje podpoře a rozvoji jednotlivců a firem formou komplexních dlouhodobých rozvojových programů, koučování a konzultací. Pracovala v cca 50 zemích napříč Evropou, Asií, blízkým a středním východem či Afrikou. Věří ve vzájemnou propojenost všeho, v laskavost k sobě a druhým, ve svobodu, odpovědnost, v tvořivé hledání společných řešení a sílu lelkování.

Popis podcastu

Jirka Bréda z Mise HERo má jasnou misi: zjistit know-how od předních českých osobností podnikatelského světa. Cílem je inspirovat Vás při Vašich vlastních krocích. Staňte se lepšími majiteli, řediteli a manažery. Chcete pomoci se změnou ve vaší firmě, ať už od Jirky, jeho týmu či hostů? Napište Katce na katerina.komankova@misehero.cz :)  Připojte se do komunity "Vím, jak" na Patreonu (https://www.patreon.com/vimjak) a získejte přístup k bonusovým dílům a dalšímu zajímavému obsahu a diskuzím!