Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 6: Ondřej Koudela: Každý člověk má potenciál být hrdinou

Vím, jak...

Vím, jak...

Osobní rozvoj

6: Ondřej Koudela: Každý člověk má potenciál být hrdinou

Obrázek epizody 6: Ondřej Koudela: Každý člověk má potenciál být hrdinou

Poslechněte si podcast

19. 11. 2019

32 min

Ondra Koudela je člověk, kterému to v hlavě neustále víří nápady. Jeho aktuálním projektem je PrPom, což je organizace, která se stará o osvětu z hlediska první pomoci. Ve firmách ji nabízejí formou zážitkového kurzu. Jsou schopní nasimulovat extrémní situaci, protože během ní si nejlépe ověříte, jak byste se zachovali ve skutečnosti. S Jirkou si Ondra povídá o hrdinství a o víře, že všechno není tak zlé, jak se zdá. 

Popis podcastu

Jirka Bréda z Mise HERo má jasnou misi: zjistit know-how od předních českých osobností podnikatelského světa. Cílem je inspirovat Vás při Vašich vlastních krocích. Staňte se lepšími majiteli, řediteli a manažery. Chcete pomoci se změnou ve vaší firmě, ať už od Jirky, jeho týmu či hostů? Napište Katce na katerina.komankova@misehero.cz :)  Připojte se do komunity "Vím, jak" na Patreonu (https://www.patreon.com/vimjak) a získejte přístup k bonusovým dílům a dalšímu zajímavému obsahu a diskuzím!