Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S1 Ep54: Vím, jak podpořit autonomii ve vzdělávání - Václav Fiala

Vím, jak...

Vím, jak...

Osobní rozvoj

S1 Ep54: Vím, jak podpořit autonomii ve vzdělávání - Václav Fiala

Obrázek epizody S1 Ep54: Vím, jak podpořit autonomii ve vzdělávání - Václav Fiala

Poslechněte si podcast

2. 3. 2021

31 min

O epizodě podcastu

Jak podpořit autonomii ve vzdělávání? Jak vypadá Václavova příprava na hodinu? Jak vypadá jeho hodina? Proč učitele přestává jejich práce bavit? Jsou děti po autonomní výuce připravené na přijímací zkoušky? Jak Václav komunikuje s rodiči?
Václav Fiala vystudoval přírodovědeckou fakultu na Jihočeské univerzitě, ale již několik let bydlí v Praze, kde je učitelem chemie a integrovaných přírodních věd. Je to také nadšený badatel, milovník přírody a vietnamského jídla a brzy již dvojnásobný otec. Externě spolupracuje s Národním pedagogickým institutem na rozvoji a podpoře čtenářské a přírodovědné gramotnosti na školách. Díky jeho badatelskému přístupu si žáci přijdou na poznatky sami a sepíšou si i svou vlastní učebnici.

Jak podpořit autonomii ve vzdělávání? Jak vypadá Václavova příprava na hodinu? Jak vypadá jeho hodina? Proč učitele přestává jejich práce bavit? Jsou děti po autonomní výuce připravené na přijímací zkoušky? A jak Václav komunikuje s rodiči?