Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 5: Michal Šafránek: Jsou kolem mě jenom kreativní lidé s vizí

Vím, jak...

Vím, jak...

Osobní rozvoj

5: Michal Šafránek: Jsou kolem mě jenom kreativní lidé s vizí

Obrázek epizody 5: Michal Šafránek: Jsou kolem mě jenom kreativní lidé s vizí

Poslechněte si podcast

12. 11. 2019

30 min

Je to člověk, který má podnikání v krvi a provozuje ho snad už od chvíle, co se naučil mluvit. Michal Šafránek má hned několik projektů, mezi které teď dělí svůj čas. Jedním z nich je třeba eventová agentura. Jak Michal dokázal zkoordinovat svůj time management? A proč se třeba nechal zaměstnat jen proto, aby zjistil, jaké to je? To jsou informace, které zazní v tomto rozhovoru podcastu Vím, jak.  Michala najdete třeba na jeho linkedinovém profilu (https://www.linkedin.com/in/michalsafranek/) . 

Popis podcastu

Jirka Bréda z Mise HERo má jasnou misi: zjistit know-how od předních českých osobností podnikatelského světa. Cílem je inspirovat Vás při Vašich vlastních krocích. Staňte se lepšími majiteli, řediteli a manažery. Chcete pomoci se změnou ve vaší firmě, ať už od Jirky, jeho týmu či hostů? Napište Katce na katerina.komankova@misehero.cz :)  Připojte se do komunity "Vím, jak" na Patreonu (https://www.patreon.com/vimjak) a získejte přístup k bonusovým dílům a dalšímu zajímavému obsahu a diskuzím!