Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S1 Ep5: Michal Šafránek: Jsou kolem mě jenom kreativní lidé s vizí

Vím, jak...

Vím, jak...

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

,

Byznys

,

Podnikání

S1 Ep5: Michal Šafránek: Jsou kolem mě jenom kreativní lidé s vizí

Obrázek epizody S1 Ep5: Michal Šafránek: Jsou kolem mě jenom kreativní lidé s vizí

Poslechněte si podcast

12. 11. 2019

30 min

O epizodě podcastu

Je to člověk, který má podnikání v krvi a provozuje ho snad už od chvíle, co se naučil mluvit. Michal Šafránek má hned několik projektů, mezi které teď dělí svůj čas. Jedním z nich je třeba eventová agentura. Jak Michal dokázal zkoordinovat svůj time management? A proč se třeba nechal zaměstnat jen proto, aby zjistil, jaké to je? To jsou informace, které zazní v tomto rozhovoru podcastu Vím, jak.  Michala najdete třeba na jeho linkedinovém profilu (https://www.linkedin.com/in/michalsafranek/) .
Je to člověk, který má podnikání v krvi a provozuje ho snad už od chvíle, co se naučil mluvit. Michal Šafránek má hned několik projektů, mezi které teď dělí svůj čas. Jedním z nich je třeba eventová agentura. Jak Michal dokázal zkoordinovat svůj time management? A proč se třeba nechal zaměstnat jen proto, aby zjistil, jaké to je? To jsou informace, které zazní v tomto rozhovoru podcastu Vím, jak.

Michala najdete třeba na jeho linkedinovém profilu .