Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S1 Ep3: Jakub Pacanda: Budování komunit je obrovským trumfem každé firmy

Vím, jak...

Vím, jak...

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

,

Byznys

,

Podnikání

S1 Ep3: Jakub Pacanda: Budování komunit je obrovským trumfem každé firmy

Obrázek epizody S1 Ep3: Jakub Pacanda: Budování komunit je obrovským trumfem každé firmy

Poslechněte si podcast

29. 10. 2019

32 min

O epizodě podcastu

Jakub Pacanda je digitální nomád v pravém slova smyslu. Žije kočovný život ve své vlastní obytné dodávce, kterou si předělal na kancelář. Zároveň stál u založení firmy Wuwej, která se jako jedna z mála u nás zaměřuje na budování online komunit v České republice. Jakub o svém životě vede taky blog, který najdete na jeho osobních stránkách nebo na Instagramu.  V rozhovoru se dozvíte informace o budování komunit, které jinde zatím moc k dostání nejsou. Jakub provozuje činnost, po které se poptávka teprve rodí. To ale neznamená, že už teď není čas uchopit příležitost za pačesy. Pokud chcete svou vlastní komunitu, Jakub poradí, jak na to.
Jakub Pacanda je digitální nomád v pravém slova smyslu. Žije kočovný život ve své vlastní obytné dodávce, kterou si předělal na kancelář. Zároveň stál u založení firmy Wuwej, která se jako jedna z mála u nás zaměřuje na budování online komunit v České republice. Jakub o svém životě vede taky blog, který najdete na jeho osobních stránkách nebo na Instagramu.

V rozhovoru se dozvíte informace o budování komunit, které jinde zatím moc k dostání nejsou. Jakub provozuje činnost, po které se poptávka teprve rodí. To ale neznamená, že už teď není čas uchopit příležitost za pačesy. Pokud chcete svou vlastní komunitu, Jakub poradí, jak na to.