Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 2: Marek Vich: Každý by měl zpomalit a poslouchat sám sebe

Vím, jak...

Vím, jak...

Osobní rozvoj

2: Marek Vich: Každý by měl zpomalit a poslouchat sám sebe

Obrázek epizody 2: Marek Vich: Každý by měl zpomalit a poslouchat sám sebe

Poslechněte si podcast

22. 10. 2019

35 min

Marek patří k předním českým lektorům Mindfulness. Techniky, která se za několik posledních let stala buzzwordem, od čehož se Marek snaží odvrátit. Jeho přístup k Mindfulness je v mnohém specifický. Učení, které pomáhá poslouchat vlastní tělo a vnímat přítomný okamžik, by si podle něj měl nastudovat úplně každý. Zvlášť v dnešní hektické době. Pokud tedy rádi posloucháte, poslechněte si tento podcast a pak i sami sebe. 

Popis podcastu

Jirka Bréda z Mise HERo má jasnou misi: zjistit know-how od předních českých osobností podnikatelského světa. Cílem je inspirovat Vás při Vašich vlastních krocích. Staňte se lepšími majiteli, řediteli a manažery. Chcete pomoci se změnou ve vaší firmě, ať už od Jirky, jeho týmu či hostů? Napište Katce na katerina.komankova@misehero.cz :)  Připojte se do komunity "Vím, jak" na Patreonu (https://www.patreon.com/vimjak) a získejte přístup k bonusovým dílům a dalšímu zajímavému obsahu a diskuzím!