Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 19: Vím, jak převést bullshit ve firmě na něco pochopitelného a přínosného – Tomáš Poucha

Vím, jak...

Vím, jak...

Osobní rozvoj

19: Vím, jak převést bullshit ve firmě na něco pochopitelného a přínosného – Tomáš Poucha

Obrázek epizody 19: Vím, jak převést bullshit ve firmě na něco pochopitelného a přínosného – Tomáš Poucha

Poslechněte si podcast

26. 5. 2020

33 min

Proč je pro firmu lepší nemít definovanou žádnou misi či vizi, než ji mít a neřídit se jí? Jak zavádět a naplňovat hodnoty ve firmě? Jak se mezi lidmi liší vnímání slova „pravděpodobně“ a jak k tomu přistupovat? I o tom je rozhovor s Tomášem Pouchou, zakladatelem Institutu interní komunikace a Marketingového institutu.

Popis podcastu

Jirka Bréda z Mise HERo má jasnou misi: zjistit know-how od předních českých osobností podnikatelského světa. Cílem je inspirovat Vás při Vašich vlastních krocích. Staňte se lepšími majiteli, řediteli a manažery. Chcete pomoci se změnou ve vaší firmě, ať už od Jirky, jeho týmu či hostů? Napište Katce na katerina.komankova@misehero.cz :)  Připojte se do komunity "Vím, jak" na Patreonu (https://www.patreon.com/vimjak) a získejte přístup k bonusovým dílům a dalšímu zajímavému obsahu a diskuzím!