Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 13: Tomáš Ervín Dombrovský: Manažer musí zjišťovat, co jeho lidé chtějí

Vím, jak...

Vím, jak...

Osobní rozvoj

13: Tomáš Ervín Dombrovský: Manažer musí zjišťovat, co jeho lidé chtějí

Obrázek epizody 13: Tomáš Ervín Dombrovský: Manažer musí zjišťovat, co jeho lidé chtějí

Poslechněte si podcast

11. 2. 2020

34 min

Tomáš Ervín Dombrovský analyzuje komunikaci a vztahy ve firmách. Pracuje v LMC, kde má právě tuto problematiku na starosti. Zajímá vás, jakým způsobem by měly firmy pracovat se svými lidmi? Jaké jsou vlastně potřeby zaměstnanců a že to kolikrát není o penězích? Další hodnotné informace se dozvíte v rozhovoru. 

Popis podcastu

Jirka Bréda z Mise HERo má jasnou misi: zjistit know-how od předních českých osobností podnikatelského světa. Cílem je inspirovat Vás při Vašich vlastních krocích. Staňte se lepšími majiteli, řediteli a manažery. Chcete pomoci se změnou ve vaší firmě, ať už od Jirky, jeho týmu či hostů? Napište Katce na katerina.komankova@misehero.cz :)  Připojte se do komunity "Vím, jak" na Patreonu (https://www.patreon.com/vimjak) a získejte přístup k bonusovým dílům a dalšímu zajímavému obsahu a diskuzím!