
Host Radiožurnálu - S klientkami prožíváme to, co jsme prožily samy, říká zakladatelka Mamma Help. Pomáhají ženám s rakovinou prsu

„Nejdříve jsme se scházely jednou měsíčně v hospodě, pak jsme se rozhodly naše setkávání institucializovat. A tak vznikl Mamma Help,“ popisuje zakladatelka pacientské neziskové organizace Jana Drexlerová. Sdružení pomáhá ženám s rakovinou prsu, jak nasměrovat myšlenky i činy ve vztahu k rodině nebo práci. Ve velkých městech má přes osm center, kde pracuje přes 40 terapeutek, které jsou všechny vyléčené pacientky. Jak radí klientkám? A jak vzniklo pivo Mamma Beer?
Popis podcastu
Pravidelné dopolední a večerní rozhovory s hosty, které nikde jinde neuslyšíte. Každý všední a sobotní večer přivítají moderátoři zajímavé hosty napříč profesemi i obory. Své dotazy pokládejte přes formulář.
Všechny díly podcastu Host Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Host Radiožurnálu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .