Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vyšší provize nebo fixní plat? Může být makléř zaměstnanec? – Oldřich Platil

V Realitě

Štěpán Gjurič

Osobní rozvoj

Vyšší provize nebo fixní plat? Může být makléř zaměstnanec? – Oldřich Platil

Obrázek epizody Vyšší provize nebo fixní plat? Může být makléř zaměstnanec? – Oldřich Platil

Poslechněte si podcast

15. 11. 2022

46 min

V dnešním díle podcastu V Realitě přivítal Štěpán Gjurič Oldřicha Platila z Instinkt reality. Došlo na celou řadu témat, pojďme si jich pár projít. Jak se mění náplň práce makléřů? Museli dělat před 15 lety jiné věci než teď? Zvedá se průměrná úroveň realitního vzdělání? Jaké výhody a nevýhody má franšíza oproti centrálně vlastněné síti kanceláří? Je realitní makléř z principu podnikatel nebo může být i zaměstnanec? Jak se v průběhu let měnila výše provizí? Řeč došla také na výkupy – dají se dělat eticky? Komu se mohou vyplatit?

Dotkli jsme se i aktuální situace – jak teď zacházet s cenou? Proč postupná sleva není efektivní? Jak pracovat s očekáváním prodávajících? Jako vždy tu máme nabitý díl, užijte si poslech.


Popis podcastu

Vítejte v podcastu V Realitě, kam si Štěpán Gjurič zve zajímavé hosty z realitního, ale i příbuzných oborů. Budeme se bavit o aktuálních tématech, tipech k úspěchu, ale i o tom, jak se dá poučit z neúspěchu. Zkrátka podcast o realitách, který zatím na našem trhu chyběl.