Poslechněte si podcast
29. 4. 2022
30 min
Dezinformace… Téma, které začalo do veřejné debaty prosakovat obzvláště během koronavirové pandemie. Za jakým účelem mohou dezinformace vznikat? Co je infodemie? Jaké chyby dělala během pandemie Covid-19 česká média?
Nejen o tom jsme si popovídali s paní Ludmilou Hamplovou, novinářkou, která se specializuje na oblast dezinformací, fake news a hoaxů v medicíně.
Popis podcastu
První univerzitní podcast, který polidšťuje akademický a vědecký svět Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Všehochuť pořadů odráží příběhy, které se na univerzitě denně odehrávají. Někdy rozhovor s významným vědcem nebo zajímavým akademikem, jindy inspirativní povídání o životě s našimi absolventy, příště třeba studentské tlachání u piva. Kromě pravidelných relací tu objevíte i pořady, jejichž život trvá jen pár týdnů, to ale neznamená, že nestojí za to ho žít.