Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody HOMO ACADEMICUS #31 | Největší odměnou je, když se vás studenti po přednášce doptávají

UTButebe

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Společnost

HOMO ACADEMICUS #31 | Největší odměnou je, když se vás studenti po přednášce doptávají

Obrázek epizody HOMO ACADEMICUS #31 | Největší odměnou je, když se vás studenti po přednášce doptávají

Poslechněte si podcast

24. 11. 2022

19 min

Co spojuje zubní plomby, kontaktní čočky a hydrogely? Správnou odpovědí jsou biomateriály! Jsou všude kolem nás, setkáváme se s nimi běžně, jen si to vůbec neuvědomujeme.

A právě na biomateriály se specializuje doc. Zdenka Víchová, Ph.D., která se v mezičase stihla provdat, a proto ji v podcastu oslovujeme ještě jejím rodným příjmením Capáková. Co má ráda na studentech? Co ji v její práci vždy potěší? Jaká byla její studentská léta a jaká byla její cesta k biomateriálům? Poslechněte si nový díl plný zajímavých informací a taky humoru.

Popis podcastu

První univerzitní podcast, který polidšťuje akademický a vědecký svět Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Všehochuť pořadů odráží příběhy, které se na univerzitě denně odehrávají. Někdy rozhovor s významným vědcem nebo zajímavým akademikem, jindy inspirativní povídání o životě s našimi absolventy, příště třeba studentské tlachání u piva. Kromě pravidelných relací tu objevíte i pořady, jejichž život trvá jen pár týdnů, to ale neznamená, že nestojí za to ho žít.