Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody HOMO ACADEMICUS #23 | Dáváme životu ve Zlíně nový rozměr

UTButebe

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Společnost

HOMO ACADEMICUS #23 | Dáváme životu ve Zlíně nový rozměr

Obrázek epizody HOMO ACADEMICUS #23 | Dáváme životu ve Zlíně nový rozměr

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

22 min

"Chceme se bavit životem, zkoušet nové věci, vytvářet radost nejen studentům ve Zlíně a poznávat nové lidi." O studentské organizaci působící na půdě naší univerzity nám přišlo vyprávět duo Adam Utíkal a Dominik Gerža, kteří se aktuálně střídají v prezidentském křesle Studentské unie UTB!

Které projekty pod jejich křídly vznikají? Kolik lidí musí kočírovat? A jaký program pro vás chystají už na 6. května? To všechno v tomto speciálním dílu!

Popis podcastu

První univerzitní podcast, který polidšťuje akademický a vědecký svět Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Všehochuť pořadů odráží příběhy, které se na univerzitě denně odehrávají. Někdy rozhovor s významným vědcem nebo zajímavým akademikem, jindy inspirativní povídání o životě s našimi absolventy, příště třeba studentské tlachání u piva. Kromě pravidelných relací tu objevíte i pořady, jejichž život trvá jen pár týdnů, to ale neznamená, že nestojí za to ho žít.