Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody HOMO ACADEMICUS #12 | Základní poznatky z pedagogického výzkumu lze aplikovat i při výchově psa

HOMO ACADEMICUS #12 | Základní poznatky z pedagogického výzkumu lze aplikovat i při výchově psa

Obrázek epizody HOMO ACADEMICUS #12 | Základní poznatky z pedagogického výzkumu lze aplikovat i při výchově psa

Poslechněte si podcast

9. 11. 2021

23 min

Proč mají vzdělaní lidé větší motivaci do dalšího studia? Jak se dlouhá online výuka během covidu projeví v navazování partnerských vztahů studentů? A proč je složité promítnout moderní trendy do vzdělávání na základních a středních školách?

To vše poví Mgr. Ilona Kočvarová, Ph.D., hrdá chovatelka psa, milovnice bruselského stylu a cestovatelka z městečka u nádraží, která řídí vědu na Fakultě humanitních studií.

Popis podcastu

První univerzitní podcast, který polidšťuje akademický a vědecký svět Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Všehochuť pořadů odráží příběhy, které se na univerzitě denně odehrávají. Někdy rozhovor s významným vědcem nebo zajímavým akademikem, jindy inspirativní povídání o životě s našimi absolventy, příště třeba studentské tlachání u piva. Kromě pravidelných relací tu objevíte i pořady, jejichž život trvá jen pár týdnů, to ale neznamená, že nestojí za to ho žít.