Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Mozaika: Desátý ročník Open House Praha je tu! Už tento víkend se veřejnosti otevře přes 100 budov a prostorů

Český rozhlas - Umění a kultura

Český rozhlas

Umění

Mozaika: Desátý ročník Open House Praha je tu! Už tento víkend se veřejnosti otevře přes 100 budov a prostorů

Obrázek epizody Mozaika: Desátý ročník Open House Praha je tu! Už tento víkend se veřejnosti otevře přes 100 budov a prostorů

Poslechněte si podcast

15. 5. 2024

11 min

Pokud ještě nemáte program na tento víkend, možná to teď změníme. Už od pondělí totiž po celé Praze probíhá jubilejní desátý ročník festivalu otevřených budov Open House Praha, který o tomto víkendu otevře 115 běžně nepřístupných budov a prostorů. Víte, kde byste našli jednu z nejstarších saun v Praze? Nebo co v Praze postavil autor Ještědu Karel Hubáček? I na to jsme se zeptali manažerky komunikace OH Praha Michaely Pánkové.

Všechno z tématu Umění a kultura můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .