Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody ArtCafé: Všichni jsme emotivní! Pražský festival performance zkoumá pocity zpracovávané uměleckou formou

Český rozhlas - Umění a kultura

Český rozhlas

Umění

ArtCafé: Všichni jsme emotivní! Pražský festival performance zkoumá pocity zpracovávané uměleckou formou

Obrázek epizody ArtCafé: Všichni jsme emotivní! Pražský festival performance zkoumá pocity zpracovávané uměleckou formou

Poslechněte si podcast

4. 5. 2022

41 min

Všichni jsme emotivní! je název festivalu performance, který proběhne 6. a 7. května v pražském Divadle X10. Divákům se představí umělecké projekty ze střední a východní Evropy, ale i z dalších zemí. Co vedlo k výběru letošního tématu a jak se emoce projevují v dramaturgii? O projektech, se kterými umělci přicházejí, si bude Alžběta Žabová povídat s kurátorkou festivalu Terezou Stejskalovou a účinkujícími umělkyněmi Monikou Kouckou a Jitkou Havlíčkovou z kolektivu Prádelna.

Všechno z tématu Umění a kultura můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .