Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

UK FTVS Podcasts

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlov

Sport

Alumclub - Dominik Špiláček

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

50 min

Sportovní začátky byly v době základní školy od juda, plavání, gymnastiky, basketbalu až přes atletiku, které jsem se věnoval 20 let. Všestrannost mě doprovází celý život a byla pro mě podstatná v začátcích atletických vícebojů, stejně tak jako studium na FTVS, na které velmi rád vzpomínám.  

Vzdělání: - Sportovní základní škola Opava - Sportovní gymnázium Ostrava - Fakulta Tělesné výchovy a sportu – magisterské studium – obor tělovýchova  

Sportovní úspěchy: - Několikanásobný mistr ČR ve vícebojích a skoku o tyči v juniorských kategoriích. - Reprezentant ČR v sedmiboji a desetiboji v Evropských pohárech a mezistátních utkáních.  

Profese: - Od roku 2007 trenér Balance clubu Brumlovka - a od roku 2010 šéftrenér Balance clubu Brumlovka

- Moderátor: Mgr. Zdeněk Ledvina, LL.M., MBA

Popis podcastu

Fakulta příběhů - UK FTVS Podcast. UK FTVS spouští projekt vlastních podcastů. Hlavní obsahovou linkou jsou rozhovory se současnými studenty a absolventy.