Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Alumclub - Anet Antošová

Alumclub - Anet Antošová

Obrázek epizody Alumclub - Anet Antošová

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

1 hod 16 min

O epizodě podcastu

Mgr. Anet Antošová je profesionální tanečnice, choreografka, absolventka FTVS Karlovy Univerzity a celosvětově žádaná lektorka. Je známá jako Královna českého Twerku, neboť byla první, kdo tento druh tance začal v Česku propagovat. Anet cestuje po celém světě, kde vede workshopy, porotcuje, či choreografuje. Mimojiné spolupracuje s populárními českými i zahraničními umělci viz Evropské tour americké superstar Kanye Westa. Jejím posledním velkým počinem byla tvorba choreografie ke koncertu Jiřího Korna.  Zdroj: https://www.movingworld.cz/cs/lektori/anet-antosova

Mgr. Anet Antošová je profesionální tanečnice, choreografka, absolventka FTVS Karlovy Univerzity a celosvětově žádaná lektorka. Je známá jako Královna českého Twerku, neboť byla první, kdo tento druh tance začal v Česku propagovat. Anet cestuje po celém světě, kde vede workshopy, porotcuje, či choreografuje. Mimojiné spolupracuje s populárními českými i zahraničními umělci viz Evropské tour americké superstar Kanye Westa. Jejím posledním velkým počinem byla tvorba choreografie ke koncertu Jiřího Korna.