Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Schillerová má prsty v další finanční díře. Alena a její parta zachraňují Agrofert!

Události Luďka Staňka

MALL.TV

Zpravodajství

Schillerová má prsty v další finanční díře. Alena a její parta zachraňují Agrofert!

Obrázek epizody Schillerová má prsty v další finanční díře. Alena a její parta zachraňují Agrofert!

Poslechněte si podcast

5. 8. 2022

13 min

O epizodě podcastu

Podezření z daňových úniků vzbudila v policistech reklamní kampaň za nějakých 280 milionů korun, která měla v Andrejově Čapím hnízdě běžet mezi lety 2010 až 2013. Mimo jiné se jí účastnila například německá chemička SKW Piesteritz, protože co kdyby ty rodiny s dětmi, co tam přišly na oběd, potřebovaly koupit pár vagónů čpavku… Že je to blbost řekli i sami Němci, proč tedy policie případ odložila? Ukázalo se, že prsty v tom patrně má jedna známá paví žena!

Podezření z daňových úniků vzbudila v policistech reklamní kampaň za nějakých 280 milionů korun, která měla v Andrejově Čapím hnízdě běžet mezi lety 2010 až 2013. Mimo jiné se jí účastnila například německá chemička SKW Piesteritz, protože co kdyby ty rodiny s dětmi, co tam přišly na oběd, potřebovaly koupit pár vagónů čpavku… Že je to blbost řekli i sami Němci, proč tedy policie případ odložila? Ukázalo se, že prsty v tom patrně má jedna známá paví žena!