Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Orbán má problém! Nemůže si unií vytřít zadek tak, jak je zvyklý. Odchod Maďarů z EU je na spadnutí

Události Luďka Staňka

MALL.TV

Zpravodajství

Orbán má problém! Nemůže si unií vytřít zadek tak, jak je zvyklý. Odchod Maďarů z EU je na spadnutí

Obrázek epizody Orbán má problém! Nemůže si unií vytřít zadek tak, jak je zvyklý. Odchod Maďarů z EU je na spadnutí

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

8 min

Že Spojené státy nejsou zemí svobodných a domovem odvážných, není žádná novinka. Na seznam nedemokratických zemí je ale asi jen tak nikdo nepřidá, zato se tam nedávno objevila jedna evropská, praktický západní země. Ano, je to naše oblíbené Maďarsko ovládané proputinovskými ovečkami, které před pár dny víceméně zakázalo potraty, prostě jen tak. Je to další hřebíček do rakve demokracie v téhle zemi. Měli bychom našeho milovaného Andyho držet od Orbána dál, aby se ještě něco nepřiučil. Řeč už třeba zvládá bravurně. Dost už ale bylo té ošklivé politiky. Pojďme se poradovat nad českým showbyznysem. Jak už všichni zasvěcení ví, Agáta Jaromíra Soukupa má talkshow v televizi Jaromíra Soukupa. A v pondělí se přiznala, že je těhotná. Jestli to bude dítě Jaromíra Soukupa se dá předpokládat, ale vzhledem k Agátině postoji k životu to není úplně jisté.

Popis podcastu

Zprávy, jaké jste ještě neslyšeli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova. Ze světa. Ze sportu. A taky z počasí. Možná bude i blbec na konec.