Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Některým evropským zemím rubly nesmrdí! Plyn zdražuje ostošest, co bude s námi?

Události Luďka Staňka

MALL.TV

Zpravodajství

Některým evropským zemím rubly nesmrdí! Plyn zdražuje ostošest, co bude s námi?

Obrázek epizody Některým evropským zemím rubly nesmrdí! Plyn zdražuje ostošest, co bude s námi?

Poslechněte si podcast

29. 4. 2022

10 min

Se samopaly to Rusku moc nejde, a tak přešlo na fosilní zdroje agrese! Zavřelo kohoutky Polsku i Bulharsku a spekuluje se, kdo je další na řadě. Má se Česko bát? Česká republika je na ruském plynu závislá téměř ze sta procent, a tak kdyby Putin kohoutky skutečně utáhl, stane se z nás jeden velký klient Bohemia Energy. Naštěstí jsou plynovody zkonstruované tak, že by spolu s námi plyn přestal proudit i do Německa nebo Maďarska a tyto dvě země se přímo předhání v tom, kdo ruskému diktátorovi víc vleze nenápadně do zadku. Tak jako tak je však jisté, že i když sem plyn z Ruska bude proudit dál, Česko se musí připravit na pořádné zdražování!

Popis podcastu

Zprávy, jaké jste ještě neslyšeli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova. Ze světa. Ze sportu. A taky z počasí. Možná bude i blbec na konec.