Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Nebojte se inflace, chce to klid, tvrdil ještě před rokem Michl. A dnes? Jediné, co nezdražuje, je alkohol!

Události Luďka Staňka

MALL.TV

Zpravodajství

Nebojte se inflace, chce to klid, tvrdil ještě před rokem Michl. A dnes? Jediné, co nezdražuje, je alkohol!

Obrázek epizody Nebojte se inflace, chce to klid, tvrdil ještě před rokem Michl. A dnes? Jediné, co nezdražuje, je alkohol!

Poslechněte si podcast

13. 5. 2022

10 min

Jestli jsme si začátkem roku říkali, že letos v létě bude po covidu a všechno bude zase v pohodě, byli jsme asi hodně naivní. Místo čínskýho viru se na Západ začal roztahovat ten ruskej a do naší pohody nám hodil vidle. Když ustoupil strach z Putinova červeného tlačítka, přišla tvrdá realita kolem cen pohonných hmot a energií, který vzrostly od loňskýho dubna o 40 %. Začíná se tu tak rozmáhat nová národní hra – co si za svůj mizernej plat koupím? Jídlo, nebo benzín na cestu do práce? Má to ale jednu jedinou světlou stránku, zatímco zdražuje chleba i mlíko, chlast zlevnil. Pokud vás tedy současná situace jak politická, tak ekonomická, fakt trápí, neni nic jednoduššího než si koupit flašku tvrdýho a na všechno zapomenout.