Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Další lahůdky z Ruska: V médiích se šílí, Zelenského prohlašují za ďábla a hrozí hladomorem

Události Luďka Staňka

MALL.TV

Zpravodajství

Další lahůdky z Ruska: V médiích se šílí, Zelenského prohlašují za ďábla a hrozí hladomorem

Obrázek epizody Další lahůdky z Ruska: V médiích se šílí, Zelenského prohlašují za ďábla a hrozí hladomorem

Poslechněte si podcast

6. 5. 2022

10 min

Na začátku války na Ukrajině spousta z nás vkládala naděje do běžných Rusů, že vyjdou do ulic, svrhnou svou despotickou vládu a ukončí zbytečné utrpení svých ukrajinských bratrů! Proč se tak dosud nestalo? Invaze na Ukrajinu trvá už více jak dva měsíce a zpráv o demonstracích v ruských ulicích zatím moc není. Jedním z důvodů jsou i ruská média, která celý konflikt vykreslují v úplně jiném světle, a stát pro jistotu všechna ostatní zakázal. Rusko se navenek chová jako zhrzený odkopnutý milenec, před svými občany se však vykresluje jako ta největší oběť. A řešení je patrně jen jedno… Ruská ruleta! Vezmete revolver a tak dlouho si s ním cvakáte u spánku, než od vás má svět nadobro pokoj.

Popis podcastu

Zprávy, jaké jste ještě neslyšeli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova. Ze světa. Ze sportu. A taky z počasí. Možná bude i blbec na konec.