Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Za Science Learning Centra se v Česku nemusíme stydět, v Praze ale chybí

Týden ve vědě a výzkumu

Youradio Talk

Věda a technika

Za Science Learning Centra se v Česku nemusíme stydět, v Praze ale chybí

Obrázek epizody Za Science Learning Centra se v Česku nemusíme stydět, v Praze ale chybí

Poslechněte si podcast

1. 4. 2019

7 min

O epizodě podcastu

iQLandia a iQPark v Liberci oslavily tento víkend pět a patnáct let od zahájení své činnosti. Patří mezi takzvaná Science Learning Centra, které se v Česku podařilo vybudovat také díky penízů z Evropské unie. „Česká republika se svými Science Learning Centry se nemá za co stydět a tyto instituce přispívají výrazným způsobem k popularizaci vědy a výzkumu“, říká Aleš Vlk z portálu Vědavýzkum.cz. O zábavně-naučných centrech u nás i ve světě hovořil v magazínu Týden ve vědě a výzkumu.

iQLANDIA a iQPARK v Liberci oslavily tento víkend pět a patnáct let od zahájení své činnosti. Patří mezi takzvaná Science Learning Centra, které se v Česku podařilo vybudovat také díky penízů z Evropské unie. „Česká republika se svými Science Learning Centry se nemá za co stydět a tyto instituce přispívají výrazným způsobem k popularizaci vědy a výzkumu“, říká Aleš Vlk z portálu Vědavýzkum.cz. O zábavně-naučných centrech u nás i ve světě hovořil v magazínu Týden ve vědě a výzkumu.