Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Petra Jurečková: Mám radši jezdce s hůlkama, ale jako rozhodčí hodnotím jiná kritéria. / Tupý hrany #56

Tupý hrany

Tupý hrany

Sport

Petra Jurečková: Mám radši jezdce s hůlkama, ale jako rozhodčí hodnotím jiná kritéria. / Tupý hrany #56

Obrázek epizody Petra Jurečková: Mám radši jezdce s hůlkama, ale jako rozhodčí hodnotím jiná kritéria. / Tupý hrany #56

Poslechněte si podcast

28. 9. 2022

1 hod 7 min

Konečně jsme zase pokecali o našem milovanym freeskiingu. Pozvání přijala freeskierka a rozhodčí světových pohárů Petra Jurečková, která je zároveň studnice znalostí slovenský freeski scény. Probrali jsme současnou freeski scénu na Slovensku, jak je to s výměnou slovenských lyžařských svazů a jestli v něm sama Péťa figuruje. Hlavní prostor ale dostalo rozhodcování, protože ne všichni asi ví, jak se vlastně na nejvyšší úrovni freeskiing hodnotí. Stíhá si závod jako rozhodčí vůbec užít?  Nezapomněli jsme taky na akci BigAir v Meste, snowparky nebo slovenský talenty. V bonusový části na herohero jsme navázali v kontroverzním tématu hůlek při závodech nebo si vzpomněli na zářez Matěje Švancera na X Games. Péťa taky pracuje pro slovenskou značku lyží Forest Skis nebo hokejovej tým Draci Liptovský Mikuláš, a kvantum otázek všemi směry pak dokonaly dotazy od posluchačů, kterejch bylo tradičně mnoho. Pokud si tak chceš ujasnit, proč někdy rideři dostanou 90 bodů a někdy 80, teď se to konečně dozvíš! Celej díl včetně bonusový části najdeš na www.herohero.co/tupyhrany.

Popis podcastu

Podcast nejen o lyžování, ale i o všem, co se kolem hor, akčních sportů a vlastně všeho možnýho šustne.. Provozováno Šimonem Bartíkem a Tomášem Kroczkem. https://herohero.co/tupyhrany