Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Michal Dusík: I komentátor musí mít flow. / Tupý hrany #34

Tupý hrany

Tupý hrany

Sport

Michal Dusík: I komentátor musí mít flow. / Tupý hrany #34

Obrázek epizody Michal Dusík: I komentátor musí mít flow. / Tupý hrany #34

Poslechněte si podcast

9. 11. 2021

1 hod 24 min

Michal už je stálice komentátorský scény Český televize. Za dobu svého působení komentoval celou škálu sportů, až se nakonec usadil u hokeje, atletiky, sportovní střelby a taky freestyle lyžování a snowboardingu. Otázka snad všech lyžařů dlouho zněla, jak se dokázal naučit pojmenovat triky a jaký má nejradši? Samozřejmě jsme však probrali jeho cestu komentátorským životem, velký sportovní zážitky, bizarní kolegy - kdo komentoval v rumunskym dresu, i když nehráli Rumuni? Jaký to je šeptat a přitom jásat během střelby Kateřiny Emmons (Kůrkové)? Michal ale v životě zkouší naprosto všechno - daboval třeba americký animáky, sám chodí střílet s D. Kosteleckým, dělal taky hokejovýho rozhodčího - na člověka z MatFyzu slušnej záběr mimo jeho obor, ne? Víc než 2 a půl hodiny dlouhej rozhovor v plném znění poslouchej na www.herohero.co/tupyhrany a podpoř tím naši tvorbu, doposlechni si i další epizody, koukni na vlogy nebo na Slav and Friends dřív, než bude oficiálně online!

Popis podcastu

Podcast nejen o lyžování, ale i o všem, co se kolem hor, akčních sportů a vlastně všeho možnýho šustne.. Provozováno Šimonem Bartíkem a Tomášem Kroczkem. https://herohero.co/tupyhrany