Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kartman: Zlatý zuby Kalinmafia bych si nechal udělat maximálně pro sebe / Tupý hrany #46

Tupý hrany

Tupý hrany

Sport

Kartman: Zlatý zuby Kalinmafia bych si nechal udělat maximálně pro sebe / Tupý hrany #46

Obrázek epizody Kartman: Zlatý zuby Kalinmafia bych si nechal udělat maximálně pro sebe / Tupý hrany #46

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

49 min

O epizodě podcastu

Kartman je osobitá postava českýho snowboardovýho undergroundu. Letos se mu povedlo zorganizovat závody s originálnim konceptem ježdění jen po piknikáčích, má vlastní brand Kalinmafia, nebo do svýho editu jako soundtrack použije vlastní rap. Zjistili jsme, co je to válendo, po kom se jmenuje jeho pes, nebo jaká velká životní změna ho čeká příští rok. V bonusový části na herohero jsme se ptali na Kartmanův trip do Kalifornie, význam slova “zle” nebo jestli se opravdu jmenuje Jiří Kupšina. Celej podcast najdeš jen nawww.herohero.co/tupyhrany, díky všem herákům za support! Jo a taky nás můžete hlasem dostat na piedestal v anketě nawww.podcastroku.cz, budem tuze rádi!

Kartman je osobitá postava českýho snowboardovýho undergroundu. Letos se mu povedlo zorganizovat závody s originálnim konceptem ježdění jen po piknikáčích, má vlastní brand Kalinmafia, nebo do svýho editu jako soundtrack použije vlastní rap. Zjistili jsme, co je to válendo, po kom se jmenuje jeho pes, nebo jaká velká životní změna ho čeká příští rok. V bonusový části na herohero jsme se ptali na Kartmanův trip do Kalifornie, význam slova “zle” nebo jestli se opravdu jmenuje Jiří Kupšina. Celej podcast najdeš jen na www.herohero.co/tupyhrany, díky všem herákům za support! Jo a taky nás můžete hlasem dostat na piedestal v anketě na www.podcastroku.cz, budem tuze rádi!