Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Tupý hrany

Tupý hrany

Sport

Fanda Hořejší: Lyžujte / Tupý hrany #30

Play

Poslechněte si podcast

14. 9. 2021

50 min

Fanda už několik let bydlí ve švýcarskym Laaxu. Svym typickym stylem se dostal do povědomí mezinárodní freeski scény, trénuje mladý švýcarský talenty a je to taky jeden z prvních Króčovejch snowparkovejch parťáků, se kterym si tupily hrany na legendárních Mísečkách. Dnešní díl je tudíž hlavně o lyžování, navíc jsme taky mohli implementovat pár mouder z Okresního Přeboru, jelikož má Fanda tohle pole dobře zmapovaný. V bonusový části jsme protentokrát vystoupili z komfortní zóny a bavili se o party příhodách, na který nejsme úplně hrdý, nebo si připomenuli vyhrocený situace na český ski scéně. Tak jestli se chceš pobavit u dílu v plném znění a nebo se příště hosta taky na něco zeptat, podpoř nás na www.patreon.com/tupyhrany.

A nezapomeňte příští pátek 24.9. dorazit na naší akci Freeski & SNB Premiere 3! Link je zde: https://facebook.com/events/s/freeski-snb-premiere-3/199240332198185/

Popis podcastu

Podcast nejen o lyžování, ale i o všem, co se kolem hor, akčních sportů a vlastně všeho možnýho šustne.. Provozováno Šimonem Bartíkem a Tomášem Kroczkem.