Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Fanda Hořejší: Lyžujte. / Tupý hrany #30

Tupý hrany

Tupý hrany

Sport

Fanda Hořejší: Lyžujte. / Tupý hrany #30

Obrázek epizody Fanda Hořejší: Lyžujte. / Tupý hrany #30

Poslechněte si podcast

14. 9. 2021

50 min

O epizodě podcastu

Fanda už několik let bydlí ve švýcarskym Laaxu. Svym typickym stylem se dostal do povědomí mezinárodní freeski scény, trénuje mladý švýcarský talenty a je to taky jeden z prvních Króčovejch snowparkovejch parťáků, se kterym si tupily hrany na legendárních Mísečkách. Dnešní díl je tudíž hlavně o lyžování, navíc jsme taky mohli implementovat pár mouder z Okresního Přeboru, jelikož má Fanda tohle pole dobře zmapovaný. V bonusový části jsme protentokrát vystoupili z komfortní zóny a bavili se o party příhodách, na který nejsme úplně hrdý, nebo si připomenuli vyhrocený situace na český ski scéně. Tak jestli se chceš pobavit u dílu v plném znění a nebo se příště hosta taky na něco zeptat, podpoř nás na www.patreon.com/tupyhrany.

A nezapomeňte příští pátek 24.9. dorazit na naší akci Freeski & SNB Premiere 3! Link je zde: https://facebook.com/events/s/freeski-snb-premiere-3/199240332198185/

Fanda už několik let bydlí ve švýcarskym Laaxu. Svym typickym stylem se dostal do povědomí mezinárodní freeski scény, trénuje mladý švýcarský talenty a je to taky jeden z prvních Króčovejch snowparkovejch parťáků, se kterym si tupily hrany na legendárních Mísečkách. Dnešní díl je tudíž hlavně o lyžování, navíc jsme taky mohli implementovat pár mouder z Okresního Přeboru, jelikož má Fanda tohle pole dobře zmapovaný. V bonusový části jsme protentokrát vystoupili z komfortní zóny a bavili se o party příhodách, na který nejsme úplně hrdý, nebo si připomenuli vyhrocený situace na český ski scéně. Tak jestli se chceš pobavit u dílu v plném znění a nebo se příště hosta taky na něco zeptat, podpoř nás na https://herohero.co/tupyhrany.

A nezapomeňte příští pátek 24.9. dorazit na naší akci Freeski & SNB Premiere 3! Link je zde: https://facebook.com/events/s/freeski-snb-premiere-3/199240332198185/