Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Moje oblíbené konspirační teorie | Titanic, Mandela efekt & Disney

Moje oblíbené konspirační teorie | Titanic, Mandela efekt & Disney

Obrázek epizody Moje oblíbené konspirační teorie | Titanic, Mandela efekt & Disney

Poslechněte si podcast

26. 1. 2021

28 min

* Doporučuji neposlouchat před spaním, hihi *

V dnešní epizodě rozebereme některé moje oblíbené konspirační teorie. Proč vznikla pohádka Frozen? Skutečně se Titanic potopil? Proč nemá Pikachu černý konec ocasu - začíná lidstvo zapomínat?

Popis podcastu

Instagram: @kmalatova TikTok: @klaramalatova V první sérii TRUEKLARINA podcastu jsme rozebrali (ne)úspěšné randění, sex a ostatní vedlejší produkty vztahů. Druhá série přináší nová témata, která mi v posledním roce přinesl život sám. Vztah, bydlení s chlapcem, stáž a práci v televizi nebo moje další oblíbené konspirační teorie. To všechno a mnohem víc probereme v nových epizodách.