Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 14: Trime Podcast #14 - Mimořádně vysoký antioxidační potenciál - takový je náš nový produkt ProLife

Trime

Trime

Zdraví

14: Trime Podcast #14 - Mimořádně vysoký antioxidační potenciál - takový je náš nový produkt ProLife

Obrázek epizody 14: Trime Podcast #14 - Mimořádně vysoký antioxidační potenciál - takový je náš nový produkt ProLife

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

49 min

Naše nová a dlouho očekávaná novinka ProLife je tak jedinečná, že jsme ji věnovali celý díl podcastu. V čem je ale tento produkt výjimečný? Jde o velmi jednoduchou recepturu, složenou pouze ze dvou složek, kde právě tyto látky v sobě skrývají obrovskou sílu. Jedná se o bio Astaxanthin a přírodní vitamín E (směs tokoferolů a tokotrienolů), které patří mezi nejsilnější antioxidanty a v naší stravě jsou obsaženy jen minimálně. Proč jsme vsadili právě na sílu jedněch z nejsilnějších antioxidantů?

Právě antioxidanty jsou nejlepšími spojenci v boji proti všudypřítomným volným radikálům a oxidačnímu stresu, které naše tělo vystavují zvýšenému nebezpečí, bývají totiž příčinou různých zdravotních problémů i řady civilizačních chorob. 

Jak vzniká oxidační stres a co způsobuje? Na jakém principu fungují antioxidanty? Co je Astaxanthin? Z čeho získáváme přírodní vitamín E a proč nejsou syntetické formy účinné? 

Tento díl podcastu by měl vidět každý, kdo se zajímá o téma anti-agingu a dlouhověkosti a kdo by se rád dozvěděl o způsobu jak účinně předcházet oxidativnímu stresu.  

=========================================================

Další díly Trime podcastů naleznete také na: 
https://trime.cz/blogs/podcast

Sledujte nás:
Instagram: https://www.instagram.com/cztrime/
Facebook: https://www.facebook.com/trime.cz

Popis podcastu

Věříme, že každý člověk může využít svůj potenciál na maximum a žít dlouhodobě naplno a bez kompromisů.  Moderní svět přináší spousty nástrah, stresu a zátěží na naší fyzickou i psychickou část. Mnoho lidí řádně nepečuje ani o jednu z těchto svým propojených nádob. Existuje totiž mnoho variant, řešení a přístupů. Složité, jednoduché, drahé, levné, moderní či tradiční. V Trime podcastech se bavíme o suplementaci, pohybu, spánku, výživě a dalších tématech, tak abychom dokázali žít bez kompromisů a naplno. Vše stavíme na základech vědeckých poznatků spojených s holistickým přístupem k lidskému zdraví.  Trime je značka prémiových doplňků stravy se zaměřením na biohacking, dlouhověkost a celkové zdraví.