Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Tři otázky na tělo

Podcast Tři otázky na tělo

16 epizod

20 odběratelů

Tři otázky na tělo. Vše, co jste chtěli vědět o zboží a trendech nejen v elektronice. Tři otázky na tělo, s odpovědí odborníka z Mironet.cz, otevřeně a na rovinu. Posluchači se ptají, odborník z Mironetu odpovídá.
Obrázek epizody Jsou neomezené tarify opravdu neomezené? Jak vypadají hackerské útoky na české nemocnice? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

Jsou neomezené tarify opravdu neomezené? Jak vypadají hackerské útoky na české nemocnice? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

29. 11. 2021

17 min

Obrázek epizody Nahradí mobily klasické fotoaparáty? Jak se výrobci vyrovnávají s nedostatkem čipů? Proč chystá EU jednotné nabíječky? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

Nahradí mobily klasické fotoaparáty? Jak se výrobci vyrovnávají s nedostatkem čipů? Proč chystá EU jednotné nabíječky? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

15. 11. 2021

16 min

Obrázek epizody Co přinesly nové MacBooky? Může projektor nahradit monitor? A proč z obchodů mizí SSD disky? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

Co přinesly nové MacBooky? Může projektor nahradit monitor? A proč z obchodů mizí SSD disky? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

1. 11. 2021

13 min

Obrázek epizody Je třeba chránit před viry i telefony? Proč má nová konzole Nintendo Switch takový úspěch? A čeho bude nedostatek? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

Je třeba chránit před viry i telefony? Proč má nová konzole Nintendo Switch takový úspěch? A čeho bude nedostatek? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

18. 10. 2021

13 min

Obrázek epizody Je správné omezovat soukromí dětí na internetu? Jaká je budoucnost ohebných telefonů? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

Je správné omezovat soukromí dětí na internetu? Jaká je budoucnost ohebných telefonů? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

1. 10. 2021

23 min

Obrázek epizody Vyplatí se upgradovat na iPhone 13? Je lepší WhatsApp, Viber, nebo Telegram? A kdy bude dostatek polovodičů? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

Vyplatí se upgradovat na iPhone 13? Je lepší WhatsApp, Viber, nebo Telegram? A kdy bude dostatek polovodičů? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

20. 9. 2021

10 min

Obrázek epizody Proč rostou ceny elektroniky a jak se ubránit internetovým útokům? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

Proč rostou ceny elektroniky a jak se ubránit internetovým útokům? Odpovídá Robert Novotný z Mironetu.

6. 9. 2021

11 min

Obrázek epizody Jak chránit svojí domácí síť? Budou opět dostupné grafické karty? Jak cestovat virtuálně po světě?

Jak chránit svojí domácí síť? Budou opět dostupné grafické karty? Jak cestovat virtuálně po světě?

23. 8. 2021

15 min

Obrázek epizody Jaký počítač pořídit do školy? To vám poradí Robert Novotný z Mironetu.

Jaký počítač pořídit do školy? To vám poradí Robert Novotný z Mironetu.

16. 8. 2021

8 min

Obrázek epizody Co jsou to "kurvítka"? Tyto nekalé obchodní praktiky využívají i známé značky, říká Robert Novotný z Mironetu.

Co jsou to "kurvítka"? Tyto nekalé obchodní praktiky využívají i známé značky, říká Robert Novotný z Mironetu.

2. 8. 2021

13 min

Obrázek epizody Jak má vypadat chytrá domácnost a co k tomu potřebujete? Odpoví vám Robert Novotný z Mironetu.

Jak má vypadat chytrá domácnost a co k tomu potřebujete? Odpoví vám Robert Novotný z Mironetu.

12. 7. 2021

15 min

Obrázek epizody Na zahradu si lidé nejvíc pořizují trampolíny, reproduktory a také speciální televize, říká Robert Novotný z Mironetu. Jaké jsou další nákupní trendy na léto?

Na zahradu si lidé nejvíc pořizují trampolíny, reproduktory a také speciální televize, říká Robert Novotný z Mironetu. Jaké jsou další nákupní trendy na léto?

21. 6. 2021

7 min

Obrázek epizody Letos neočekáváme výrazné slevy kvůli nedostatku plastu a oceli, říká Robert Novotný z Mironetu

Letos neočekáváme výrazné slevy kvůli nedostatku plastu a oceli, říká Robert Novotný z Mironetu

7. 6. 2021

10 min

Obrázek epizody Co lidé nejvíc kupovali během pandemie? A jak se změnilo chování zákazníků po znovuotevření prodejen? Na to odpovídá Robert Novotný z Mironetu

Co lidé nejvíc kupovali během pandemie? A jak se změnilo chování zákazníků po znovuotevření prodejen? Na to odpovídá Robert Novotný z Mironetu

24. 5. 2021

6 min

Obrázek epizody Budou pevné disky nedostatkovým zbožím? Je lepší Apple, nebo Android? Nejen na to odpovídá odborník z Mironetu Robert Novotný

Budou pevné disky nedostatkovým zbožím? Je lepší Apple, nebo Android? Nejen na to odpovídá odborník z Mironetu Robert Novotný

10. 5. 2021

9 min

Obrázek epizody Jak sehnat nedostupné výkonné grafické karty, jaké jsou trendy na globálním trhu? Nejen na to odpovídá Robert Novotný.

Jak sehnat nedostupné výkonné grafické karty, jaké jsou trendy na globálním trhu? Nejen na to odpovídá Robert Novotný.

26. 4. 2021

5 min