Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Trenér dětí - jiné pohledy

Michal Eisenkolb

Sport

#47 TOMÁŠ POUCH - KUS CHLAPA, KTERÝ VÍ, CO JE TO HENDIKEP

Play

Poslechněte si podcast

11. 5. 2021

51 min

Tomáš Pouch je člověk, který byl do čtrnácti let stejný jako většina z nás. Potom přišla bouračka na motorce a od té doby je ho o kousek míň. Ale o to víc místa pro ostatní našel ve svém srdci.

Rozhodl se založit neziskovou organizaci Černí koně, která podporuje hendikepované sportovce a v poslední době hlavně postižené děti, které mají díky nim možnost vyzkoušet si věci, které mohou dělat jejich zdraví kamarádi.

Jsou nezisková organizace, která pomáhá tělesně postiženým se zapojením do aktivního života prostřednictvím cyklistiky. Působí od roku 2008 a jsou jediným výrobcem speciálních, ručně ovládaných kol pro děti – handbiků v České republice.

A navíc je Tomáš neuvěřitelný sympaťák :-)

Popis podcastu

Trenér dětí se vám pokusí odpovědět na všechno, na co jste se chtěli zeptat a nevěděli koho :-) Budu si zvát zajímavé hosty, kteří mají někdy blízko, někdy dále ke sportu, ale určitě budou mít co říct!