Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tracklist.cz Podcast #32

tracklist.cz

tracklist.cz

Kultura

Tracklist.cz Podcast #32

Obrázek epizody Tracklist.cz Podcast #32

Poslechněte si podcast

26. 4. 2022

2 hod 6 min

Je právě tolik, kolik je a my vás vítáme u zpráv. Dnes uslyšíte: novinky z české i slovenské alternativní a elektronické scény, tipy na zahraniční alternativu i elektroniku, drumandbass, to vše proložené zážitkovými reportážemi z koncertů minulých i pozvánkami na koncerty budoucí.

Premiéra podcastu se odehrává v pondělí od 8:00 naRadiu B, chytnout tam můžete i reprízu v sobotu od 15:00. Ale najdete nás pochopitelně naSpotify,Mixcloudui dalších podcastových platformách. Souhrn všech hudebních tipů je v playlistuTohle je služba pro vás, včetně samostatné verze proaktuální díl.

Tracklist:
1) Vansire & MUNYA - Vivienne
2)Karolina Beranová- Reaching
3)badfocus- sora
4) Knucks ft. SL - Nice & Good
5)Parra for Cuva, Trashlagoon, Andreas Vey - who We Are
6) Kalipo - AHM
7)Kimyan Law- Taproot
8) Monica Martin - Hard To Explain

Popis podcastu

Podcast nabitý informacemi z hudební scény, které se nedostali na náš web tracklist.cz. Příjemný poslech! Hudbu, o které mluvíme v našich epizodách, najdete v tomto Spotify playlistu. http://spoti.fi/38cY01p