Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Babišova demise by neměla smysl. Lepší jeho vláda než hry „hradní zříceniny“

TOPOL SHOW

Mirek Topolánek, Michal Půr

Společnost

,

Zábava

,

Politika

Babišova demise by neměla smysl. Lepší jeho vláda než hry „hradní zříceniny“

Obrázek epizody Babišova demise by neměla smysl. Lepší jeho vláda než hry „hradní zříceniny“

Poslechněte si podcast

2. 3. 2021

29 min

Možná to někoho překvapí, ale i Mirek Topolánek souhlasí s Andrejem Babišem v tom, že jeho případná demise by v současné chvíli nedávala smysl. „Musí si to vyžrat do konce. Navíc jeho vláda je pořád lepší než představa, že se do toho vloží ‚hradní zřícenina‘ a bude si hrát svoje hry,“ glosuje současnou situaci Topolánek v nové epizodě Topol Show s tím, že Babiš už jen stěží může napáchat více škod, než jich napáchal a že co mohl podělat, to už podělal. Jak Topolánek vnímá spekulace o vládní rošádě na postech ministrů zdravotnictví a zahraničí? A co říká na kontroverzní výrok Miloše Vystrčila o státních zaměstnancích na home office? To vše a mnohem více zjistíte, když si pustíte celou epizodu.

Popis podcastu

Jediný premiér, který se toho fakt nebojí. Mirek Topolánek sundal rukavice a pravidelně servíruje ostrou glosu uplynulého týdne. Plnou verzi podcastu najdete na www.info.cz