Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Tomáš Flasar podcast

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Rozhovor - Mgr. Petr Dostál - vady nemovitých věcí

Play

Poslechněte si podcast

4. 5. 2021

30 min

Po delší době Vám přináším další rozhovor.  Vyzpovídal jsem pro Vás olomouckého advokáta Mgr. Petra Dostála. V podcastu rozebíráme téma vady nemovitých věcí. Bavíme se nejen o tom, jak si pohlídat proces koupě, abyste předešli případnému řešení vad. Také si vysvětlujeme postup, jak řešit později zjištěné skryté vady na nemovitosti.  

Více informací o mně naleznete zde: 

➡️ https://tomasflasar.cz​​​​​

➡️  https://www.instagram.com/tomas.flasa...

➡️ https://www.facebook.com/FlasarTomas​...

➡️  https://www.linkedin.com/in/tomáš-fla...

Popis podcastu

S podnikáním v oblasti financí jsem začal v roce 2011 při studiu na vysoké škole ekonomické ve Zlíně. Časem jsem zjistil, že naučit se správně orientovat v chaotickém finančním trhu není vůbec jednoduché. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl své zkušenosti v oboru sdílet a tím vzdělávat své okolí. V podcastu se budeme věnovat tématu hypoték, investic a pojištění. Budeme se bavit jak o obecných otázkách, tak o detailních situacích a produktech, na které můžete v praxi narazit. Více o mně můžete nalézt na mém webu www.tomasflasar.cz