Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Proč tvořit finanční rezervy?

Svět financí

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Proč tvořit finanční rezervy?

Obrázek epizody Proč tvořit finanční rezervy?

Poslechněte si podcast

20. 1. 2020

14 min

Nedaří se vám tvořit finanční rezervy tak, jak byste chtěli? Prvním krokem je najít si svůj důvod PROČ a k tomu vám může pomoci tato nová episoda podcastu.  Rozebírám zde právě otázku: "Proč tvořit finanční rezervy?". Zaměřuji se na 4 hlavní důvody. Nebude samozřejmě chybět ani praktický příklad.

Popis podcastu

Hypotéky, investice, pojištění. To jsou základní témata, která naleznete v mých podcastech. Mojí vizí je pomoci vám lépe se zorientovat ve světě financí. Můžete zde najít odpovědi nejen na základní otázky typu: Na co si dát pozor při řešení hypotéky? Jak a kam investovat? Čemu se vyvarovat při zřizování pojištění? Rozeberu s vámi detailně i komplikovanější témata, nebo jednotlivé produkty, na které můžete v praxi narazit. Podělím se s vámi o své zkušenosti, které jsem získal v oblasti financí, kde působím od roku 2011. Více informací o mně můžete nalézt na webu www.tomasflasar.cz