Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pojištění odpovědnosti ("pojistka na blbost")

Svět financí

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Pojištění odpovědnosti ("pojistka na blbost")

Obrázek epizody Pojištění odpovědnosti ("pojistka na blbost")

Poslechněte si podcast

17. 3. 2020

14 min

Už jste někdy slyšeli pojem pojištění odpovědnosti či tzv. “pojištění na blbost”? Z právního pohledu existuje více druhů odpovědnosti, tudíž i pojištění na odpovědnost není pouze jedno. Mnoho klientů v tom má zmatek a neví, které pojištění je vhodné právě pro ně. Z tohoto důvodu jsem pro vás nahrál tento podcast, ve kterém si tuto problematiku přiblížíme.  Cílem podcastu je, abyste na konci měli přehled o tom, které pojištění je důležité pro Vás a jak ho vhodně nastavit.

Popis podcastu

Hypotéky, investice, pojištění. To jsou základní témata, která naleznete v mých podcastech. Mojí vizí je pomoci vám lépe se zorientovat ve světě financí. Můžete zde najít odpovědi nejen na základní otázky typu: Na co si dát pozor při řešení hypotéky? Jak a kam investovat? Čemu se vyvarovat při zřizování pojištění? Rozeberu s vámi detailně i komplikovanější témata, nebo jednotlivé produkty, na které můžete v praxi narazit. Podělím se s vámi o své zkušenosti, které jsem získal v oblasti financí, kde působím od roku 2011. Více informací o mně můžete nalézt na webu www.tomasflasar.cz