Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Pojištění odpovědnosti ("pojistka na blbost")

Tomáš Flasar podcast

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Pojištění odpovědnosti ("pojistka na blbost")

Obrázek epizody Pojištění odpovědnosti ("pojistka na blbost")

Poslechněte si podcast

17. 3. 2020

14 min

Už jste někdy slyšeli pojem pojištění odpovědnosti či tzv. “pojištění na blbost”? Z právního pohledu existuje více druhů odpovědnosti, tudíž i pojištění na odpovědnost není pouze jedno. Mnoho klientů v tom má zmatek a neví, které pojištění je vhodné právě pro ně. Z tohoto důvodu jsem pro vás nahrál tento podcast, ve kterém si tuto problematiku přiblížíme.  Cílem podcastu je, abyste na konci měli přehled o tom, které pojištění je důležité pro Vás a jak ho vhodně nastavit.

Popis podcastu

S podnikáním v oblasti financí jsem začal v roce 2011 při studiu na vysoké škole ekonomické ve Zlíně. Časem jsem zjistil, že naučit se správně orientovat v chaotickém finančním trhu není vůbec jednoduché. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl své zkušenosti v oboru sdílet a tím vzdělávat své okolí. V podcastu se budeme věnovat tématu hypoték, investic a pojištění. Budeme se bavit jak o obecných otázkách, tak o detailních situacích a produktech, na které můžete v praxi narazit. Více o mně můžete nalézt na mém webu www.tomasflasar.cz