Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Mít či nemít životní pojištění?

Tomáš Flasar podcast

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Mít či nemít životní pojištění?

Obrázek epizody Mít či nemít životní pojištění?

Poslechněte si podcast

4. 2. 2020

15 min

Pokládali jste si někdy otázku: “Potřebuji právě já životní pojištění?”. Případně: “Na co se mám pojistit a co je pro mě zbytečné?” 

Pokud ano, tak právě pro Vás tu mám další podcast ze světa financí. Rozebírám zde otázku: "Mít či nemít životní pojištění?".  Podcast by Vám měl pomoci se v této otázce rozhodnout správně s ohledem na Vaši životní situaci.

Popis podcastu

S podnikáním v oblasti financí jsem začal v roce 2011 při studiu na vysoké škole ekonomické ve Zlíně. Časem jsem zjistil, že naučit se správně orientovat v chaotickém finančním trhu není vůbec jednoduché. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl své zkušenosti v oboru sdílet a tím vzdělávat své okolí. V podcastu se budeme věnovat tématu hypoték, investic a pojištění. Budeme se bavit jak o obecných otázkách, tak o detailních situacích a produktech, na které můžete v praxi narazit. Více o mně můžete nalézt na mém webu www.tomasflasar.cz