Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kouzlo pravidelného investování

Svět financí

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Kouzlo pravidelného investování

Obrázek epizody Kouzlo pravidelného investování

Poslechněte si podcast

9. 3. 2021

12 min

V dnešním podcastu se zaměříme na investiční téma. Vysvětlíme si, v čem spočívá kouzlo pravidelného investování a ukážeme si na příkladu, že investování nemusí být jen o statisících či milionech, ale že dává smysl začít již s pár stokorunami měsíčně.

Více informací o mně naleznete zde:

➡️ https://tomasflasar.cz​

➡️  https://www.instagram.com/tomas.flasar​

➡️ https://www.facebook.com/FlasarTomas​

➡️  https://www.linkedin.com/in/tomáš-flasar​

Popis podcastu

Hypotéky, investice, pojištění. To jsou základní témata, která naleznete v mých podcastech. Mojí vizí je pomoci vám lépe se zorientovat ve světě financí. Můžete zde najít odpovědi nejen na základní otázky typu: Na co si dát pozor při řešení hypotéky? Jak a kam investovat? Čemu se vyvarovat při zřizování pojištění? Rozeberu s vámi detailně i komplikovanější témata, nebo jednotlivé produkty, na které můžete v praxi narazit. Podělím se s vámi o své zkušenosti, které jsem získal v oblasti financí, kde působím od roku 2011. Více informací o mně můžete nalézt na webu www.tomasflasar.cz