Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Kouzlo pravidelného investování

Tomáš Flasar podcast

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Kouzlo pravidelného investování

Obrázek epizody Kouzlo pravidelného investování

Poslechněte si podcast

9. 3. 2021

12 min

V dnešním podcastu se zaměříme na investiční téma. Vysvětlíme si, v čem spočívá kouzlo pravidelného investování a ukážeme si na příkladu, že investování nemusí být jen o statisících či milionech, ale že dává smysl začít již s pár stokorunami měsíčně.  

Více informací o mně naleznete zde: 

➡️ https://tomasflasar.cz​

➡️  https://www.instagram.com/tomas.flasar​ 

➡️ https://www.facebook.com/FlasarTomas​ 

➡️  https://www.linkedin.com/in/tomáš-flasar​

Popis podcastu

S podnikáním v oblasti financí jsem začal v roce 2011 při studiu na vysoké škole ekonomické ve Zlíně. Časem jsem zjistil, že naučit se správně orientovat v chaotickém finančním trhu není vůbec jednoduché. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl své zkušenosti v oboru sdílet a tím vzdělávat své okolí. V podcastu se budeme věnovat tématu hypoték, investic a pojištění. Budeme se bavit jak o obecných otázkách, tak o detailních situacích a produktech, na které můžete v praxi narazit. Více o mně můžete nalézt na mém webu www.tomasflasar.cz