Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Kdy začít řešit své finanční portfolio?

Tomáš Flasar podcast

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Kdy začít řešit své finanční portfolio?

Obrázek epizody Kdy začít řešit své finanční portfolio?

Poslechněte si podcast

26. 4. 2022

13 min

V dnešním podcastu se pokusím odpovědět na otázku, kterou mi pokládá hodně mladých lidí: "Kdy začít řešit své finanční portfolio?" Na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď a proto ji v podcastu rozebírám z více úhlů. Pokud si pokládáte podobnou otázku a stále nemáte své portfolio vyřešeno, je tento podcast přímo pro vás a neměl by vám uniknout.  

Více informací o mně naleznete zde: 

➡️ https://tomasflasar.cz​​​​ 

➡️  https://www.instagram.com/tomas.flasa... 

➡️ https://www.facebook.com/FlasarTomas​​​​ 

➡️  https://www.linkedin.com/in/tomáš-fla...

Popis podcastu

S podnikáním v oblasti financí jsem začal v roce 2011 při studiu na vysoké škole ekonomické ve Zlíně. Časem jsem zjistil, že naučit se správně orientovat v chaotickém finančním trhu není vůbec jednoduché. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl své zkušenosti v oboru sdílet a tím vzdělávat své okolí. V podcastu se budeme věnovat tématu hypoték, investic a pojištění. Budeme se bavit jak o obecných otázkách, tak o detailních situacích a produktech, na které můžete v praxi narazit. Více o mně můžete nalézt na mém webu www.tomasflasar.cz