Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kdy začít řešit své finanční portfolio?

Svět financí

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Kdy začít řešit své finanční portfolio?

Obrázek epizody Kdy začít řešit své finanční portfolio?

Poslechněte si podcast

26. 4. 2022

13 min

V dnešním podcastu se pokusím odpovědět na otázku, kterou mi pokládá hodně mladých lidí: "Kdy začít řešit své finanční portfolio?" Na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď a proto ji v podcastu rozebírám z více úhlů. Pokud si pokládáte podobnou otázku a stále nemáte své portfolio vyřešeno, je tento podcast přímo pro vás a neměl by vám uniknout.

Více informací o mně naleznete zde:

➡️ https://tomasflasar.cz​​​​

➡️  https://www.instagram.com/tomas.flasa...

➡️ https://www.facebook.com/FlasarTomas​​​​

➡️  https://www.linkedin.com/in/tomáš-fla...

Popis podcastu

Hypotéky, investice, pojištění. To jsou základní témata, která naleznete v mých podcastech. Mojí vizí je pomoci vám lépe se zorientovat ve světě financí. Můžete zde najít odpovědi nejen na základní otázky typu: Na co si dát pozor při řešení hypotéky? Jak a kam investovat? Čemu se vyvarovat při zřizování pojištění? Rozeberu s vámi detailně i komplikovanější témata, nebo jednotlivé produkty, na které můžete v praxi narazit. Podělím se s vámi o své zkušenosti, které jsem získal v oblasti financí, kde působím od roku 2011. Více informací o mně můžete nalézt na webu www.tomasflasar.cz