Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Tomáš Flasar podcast

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Hypotéka vs. nájem

Play

Poslechněte si podcast

7. 1. 2020

13 min

Kladli jste si někdy otázku: "Vyplatí se mi raději koupit vlastní nemovitost nebo zůstat v nájmu?". Pokud  ano, tak by Vám neměl tento podcast uniknout.  V podcastu tuto problematiku rozebírám nejen z finančního hlediska, ale i z psychologického. Pokusil jsem se tedy na téma podívat komplexně tak, abych Vám co nejvíce pomohl při tomto rozhodování.

Popis podcastu

S podnikáním v oblasti financí jsem začal v roce 2011 při studiu na vysoké škole ekonomické ve Zlíně. Časem jsem zjistil, že naučit se správně orientovat v chaotickém finančním trhu není vůbec jednoduché. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl své zkušenosti v oboru sdílet a tím vzdělávat své okolí. V podcastu se budeme věnovat tématu hypoték, investic a pojištění. Budeme se bavit jak o obecných otázkách, tak o detailních situacích a produktech, na které můžete v praxi narazit. Více o mně můžete nalézt na mém webu www.tomasflasar.cz