Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Hypotéka vs. nájem

Tomáš Flasar podcast

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Hypotéka vs. nájem

Obrázek epizody Hypotéka vs. nájem

Poslechněte si podcast

7. 1. 2020

13 min

Kladli jste si někdy otázku: "Vyplatí se mi raději koupit vlastní nemovitost nebo zůstat v nájmu?". Pokud  ano, tak by Vám neměl tento podcast uniknout.  V podcastu tuto problematiku rozebírám nejen z finančního hlediska, ale i z psychologického. Pokusil jsem se tedy na téma podívat komplexně tak, abych Vám co nejvíce pomohl při tomto rozhodování.

Popis podcastu

S podnikáním v oblasti financí jsem začal v roce 2011 při studiu na vysoké škole ekonomické ve Zlíně. Časem jsem zjistil, že naučit se správně orientovat v chaotickém finančním trhu není vůbec jednoduché. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl své zkušenosti v oboru sdílet a tím vzdělávat své okolí. V podcastu se budeme věnovat tématu hypoték, investic a pojištění. Budeme se bavit jak o obecných otázkách, tak o detailních situacích a produktech, na které můžete v praxi narazit. Více o mně můžete nalézt na mém webu www.tomasflasar.cz