Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Hypotéka vs. nájem

Svět financí

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Hypotéka vs. nájem

Obrázek epizody Hypotéka vs. nájem

Poslechněte si podcast

7. 1. 2020

13 min

Kladli jste si někdy otázku: "Vyplatí se mi raději koupit vlastní nemovitost nebo zůstat v nájmu?". Pokud  ano, tak by Vám neměl tento podcast uniknout.  V podcastu tuto problematiku rozebírám nejen z finančního hlediska, ale i z psychologického. Pokusil jsem se tedy na téma podívat komplexně tak, abych Vám co nejvíce pomohl při tomto rozhodování.

Popis podcastu

Hypotéky, investice, pojištění. To jsou základní témata, která naleznete v mých podcastech. Mojí vizí je pomoci vám lépe se zorientovat ve světě financí. Můžete zde najít odpovědi nejen na základní otázky typu: Na co si dát pozor při řešení hypotéky? Jak a kam investovat? Čemu se vyvarovat při zřizování pojištění? Rozeberu s vámi detailně i komplikovanější témata, nebo jednotlivé produkty, na které můžete v praxi narazit. Podělím se s vámi o své zkušenosti, které jsem získal v oblasti financí, kde působím od roku 2011. Více informací o mně můžete nalézt na webu www.tomasflasar.cz