Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Hypotéka krok za krokem

Svět financí

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Hypotéka krok za krokem

Obrázek epizody Hypotéka krok za krokem

Poslechněte si podcast

18. 2. 2020

17 min

Plánujete financování nemovitosti a nevíte kdy a jak s nim začít?
Zajímá Vás, jak probíhá proces vyřizování hypotéky a co vše bude banka potřebovat?
Pokud ano, tak právě pro Vás tu mám další podcast ze světa financí.
V podcastu si společně projdeme procesem vyřizování hypotéky krok za krokem tak, abyste věděli, jak to funguje a na co si dát pozor a díky tomu zvládli zafinancovat bez problémů svou vysněnou nemovitost.

Popis podcastu

Hypotéky, investice, pojištění. To jsou základní témata, která naleznete v mých podcastech. Mojí vizí je pomoci vám lépe se zorientovat ve světě financí. Můžete zde najít odpovědi nejen na základní otázky typu: Na co si dát pozor při řešení hypotéky? Jak a kam investovat? Čemu se vyvarovat při zřizování pojištění? Rozeberu s vámi detailně i komplikovanější témata, nebo jednotlivé produkty, na které můžete v praxi narazit. Podělím se s vámi o své zkušenosti, které jsem získal v oblasti financí, kde působím od roku 2011. Více informací o mně můžete nalézt na webu www.tomasflasar.cz