Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Covid-19 a finanční produkty

Svět financí

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Covid-19 a finanční produkty

Obrázek epizody Covid-19 a finanční produkty

Poslechněte si podcast

29. 3. 2020

26 min

Zajímá Vás, jak současná situace způsobená epidemií Covid-19 ovlivňuje hypoteční úvěry a na co máte nárok? Chcete vědět, jak se staví pojišťovny k současné situaci? Zajímá Vás, jaký dopad má současná situace na finanční trhy a jak se v této situaci chovat?

Pokud ano, tak by Vám neměl uniknout můj nový podcast, ve kterém se těmto tématům věnuji.

Popis podcastu

Hypotéky, investice, pojištění. To jsou základní témata, která naleznete v mých podcastech. Mojí vizí je pomoci vám lépe se zorientovat ve světě financí. Můžete zde najít odpovědi nejen na základní otázky typu: Na co si dát pozor při řešení hypotéky? Jak a kam investovat? Čemu se vyvarovat při zřizování pojištění? Rozeberu s vámi detailně i komplikovanější témata, nebo jednotlivé produkty, na které můžete v praxi narazit. Podělím se s vámi o své zkušenosti, které jsem získal v oblasti financí, kde působím od roku 2011. Více informací o mně můžete nalézt na webu www.tomasflasar.cz