Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Covid-19 a finanční produkty

Tomáš Flasar podcast

Tomáš Flasar

Osobní rozvoj

Covid-19 a finanční produkty

Obrázek epizody Covid-19 a finanční produkty

Poslechněte si podcast

29. 3. 2020

26 min

Zajímá Vás, jak současná situace způsobená epidemií Covid-19 ovlivňuje hypoteční úvěry a na co máte nárok? Chcete vědět, jak se staví pojišťovny k současné situaci? Zajímá Vás, jaký dopad má současná situace na finanční trhy a jak se v této situaci chovat? 

Pokud ano, tak by Vám neměl uniknout můj nový podcast, ve kterém se těmto tématům věnuji.

Popis podcastu

S podnikáním v oblasti financí jsem začal v roce 2011 při studiu na vysoké škole ekonomické ve Zlíně. Časem jsem zjistil, že naučit se správně orientovat v chaotickém finančním trhu není vůbec jednoduché. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl své zkušenosti v oboru sdílet a tím vzdělávat své okolí. V podcastu se budeme věnovat tématu hypoték, investic a pojištění. Budeme se bavit jak o obecných otázkách, tak o detailních situacích a produktech, na které můžete v praxi narazit. Více o mně můžete nalézt na mém webu www.tomasflasar.cz