Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Právo přece zůstane právem — Karel Jaromír Erben *

Tomáš čte pohádky

Tomáš Sobel

Knihy

,

Děti a rodina

,

Mazlíčci a zvířata

,

Umění

Právo přece zůstane právem — Karel Jaromír Erben *

Obrázek epizody Právo přece zůstane právem — Karel Jaromír Erben *

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

11 min

O epizodě podcastu

Před poslechem malinkým dětem doporučuji zvážit vhodnost, obsahuje trochu duchy,  strašení.Nahrávka vznikla jako záznam pravidelného cvičení ve čtení naživo bez přípravy.Sepsal Karel Jaromír Erben, načetl Tomáš Sobel. Support the Show.Všechny povídky a pohádky (včetně těch pro velké děti a dospělé) jsou přehledně včetně všech odkazů v tabulce na https://bit.ly/SeznamNactenychPohadekPokud mě chceš podpořit v další tvorbě, na Patreonu najdeš všechny pohádky bez reklam a bez povídání okolo jako MP3 soubory ke stažení nebo odkaz s feedem pro podcastovou aplikaci.Všechny odkazy na moji další práci najdeš na sobel.cz/odkazy-a-kontakt. PODPORA: Sady dočasných tetování z papírnictví Z neznámaAutorkou ilustrace je Lucie Lusym Sobelová, kaligrafii doplnila Libuše Jůzová.Moje další podcasty jsou: Klekání (strašidelně—hororové povídky v podobě rozhlasové hry) Vaše jméno je vaše značka (povídání příběhů o podnikání) Kreativní kreatury (YouTube kanál pro všechny kreativní profese)
Před poslechem malinkým dětem doporučuji zvážit vhodnost, obsahuje trochu duchy,  strašení.Nahrávka vznikla jako záznam pravidelného cvičení ve čtení naživo bez přípravy.Sepsal Karel Jaromír Erben, načetl Tomáš Sobel. Support the Show.Všechny povídky a pohádky (včetně těch pro velké děti a dospělé) jsou přehledně včetně všech odkazů v tabulce na https://bit.ly/SeznamNactenychPohadekPokud mě chceš podpořit v další tvorbě, na Patreonu najdeš všechny pohádky bez reklam a bez povídání okolo jako MP3 soubory ke stažení nebo odkaz s feedem pro podcastovou aplikaci.Všechny odkazy na moji další práci najdeš na sobel.cz/odkazy-a-kontakt. PODPORA: Týden se skřítky: prázdninová, příběhová kreativní hra pro rodinu, nebo více dětí a dospělých Autorkou ilustrace je Lucie Lusym Sobelová, kaligrafii doplnila Libuše Jůzová.Moje další podcasty jsou: Klekání (strašidelně—hororové povídky v podobě rozhlasové hry) Vaše jméno je vaše značka (povídání příběhů o podnikání) Kreativní kreatury (YouTube kanál pro všechny kreativní profese)