Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vladimír Šmicer o šancích Slavie v odvetě s Leicesterem

TO NEJLEPŠÍ Z NOVÉHO DNE - CNN Prima NEWS

FTV Prima

Zpravodajství

Vladimír Šmicer o šancích Slavie v odvetě s Leicesterem

Obrázek epizody Vladimír Šmicer o šancích Slavie v odvetě s Leicesterem

Poslechněte si podcast

25. 2. 2021

9 min

O epizodě podcastu

Takový zápas vás prodá, říká Šmicer před odvetou Slavie s Leicesterem Slavia Praha se ve čtvrtek večer pokusí přidat další velký skalp v éře trenéra Jindřicha Trpišovského. Fotbalisty z Edenu čeká odveta osmifinále Evropské ligy proti Leicesteru City, aktuálně třetímu týmu hvězdné Premier League. Utkání v Anglii, začínající ve 21:00, bude s napětím sledovat také Vladimír Šmicer. „Je to velký svátek pro celý český fotbal,“ uvedl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS bývalý reprezentant, který v „sešívaném“ dresu získal tři mistrovské tituly. Čtěte na webu CNN Prima NEWS: https://cnn.iprima.cz/takovato-utkani-vas-prodaji-rika-smicer-pred-odvetou-slavie-s-leicesterem-19849 Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí. ✉️ https://cnn.iprima.cz/newsletter Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích: Facebook: https://facebook.com/cnnprima Instagram: https://instagram.com/cnnprima Twitter: https://twitter.com/cnnprima Youtube: https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ #CNNPrimaNEWS See omnystudio.com/listener for privacy information.

Takový zápas vás prodá, říká Šmicer před odvetou Slavie s Leicesterem

Slavia Praha se ve čtvrtek večer pokusí přidat další velký skalp v éře trenéra Jindřicha Trpišovského. Fotbalisty z Edenu čeká odveta osmifinále Evropské ligy proti Leicesteru City, aktuálně třetímu týmu hvězdné Premier League. Utkání v Anglii, začínající ve 21:00, bude s napětím sledovat také Vladimír Šmicer. „Je to velký svátek pro celý český fotbal,“ uvedl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS bývalý reprezentant, který v „sešívaném“ dresu získal tři mistrovské tituly.

Čtěte na webu CNN Prima NEWS:https://cnn.iprima.cz/takovato-utkani-vas-prodaji-rika-smicer-pred-odvetou-slavie-s-leicesterem-19849

Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí.

✉️https://cnn.iprima.cz/newsletter

Navštivte web CNN Prima NEWS nahttps://cnnprima.cz

Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:

Facebook:https://facebook.com/cnnprima

Instagram:https://instagram.com/cnnprima

Twitter:https://twitter.com/cnnprima

Youtube:https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ

#CNNPrimaNEWS

Seeomnystudio.com/listenerfor privacy information.