Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Rozhovor s Michaelem Prostějovským - Muzikál jako fenomén

TO NEJLEPŠÍ Z NOVÉHO DNE - CNN Prima NEWS

FTV Prima

Zpravodajství

,

Denní zprávy

Rozhovor s Michaelem Prostějovským - Muzikál jako fenomén

Obrázek epizody Rozhovor s Michaelem Prostějovským - Muzikál jako fenomén

Poslechněte si podcast

15. 2. 2021

10 min

O epizodě podcastu

Vášní našeho dalšího hosta je muzikál. A neobklopuje se jím jen jako posluchač a divák, i on sám je výrazně podepsán pod muzikálovým boomem, který Česko během devadesátých let zažívalo. Ostatně právě jeho texty byly součástí inscenace Jesus Christ Superstar, která odstartovala oblibu tohoto žánru v českých divadlech. Muzikálu se věnuje dál, ale zároveň coby producent přináší na český trh i další novinky. A my máme radost, že se o ně s námi podělí v Novém dni - Michael Prostějovský. Dobré ráno!   Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích: Facebook: https://facebook.com/cnnprima Instagram: https://instagram.com/cnnprima Twitter: https://twitter.com/cnnprima Youtube: https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ #CNNPrimaNEWS See omnystudio.com/listener for privacy information.

Vášní našeho dalšího hosta je muzikál. A neobklopuje se jím jen jako posluchač a divák, i on sám je výrazně podepsán pod muzikálovým boomem, který Česko během devadesátých let zažívalo. Ostatně právě jeho texty byly součástí inscenace Jesus Christ Superstar, která odstartovala oblibu tohoto žánru v českých divadlech. Muzikálu se věnuje dál, ale zároveň coby producent přináší na český trh i další novinky. A my máme radost, že se o ně s námi podělí v Novém dni - Michael Prostějovský. Dobré ráno!

Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz

Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:

Facebook: https://facebook.com/cnnprima

Instagram: https://instagram.com/cnnprima

Twitter: https://twitter.com/cnnprima

Youtube: https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ

#CNNPrimaNEWS

See omnystudio.com/listener for privacy information.