Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Rozhovor s Daliborem Špokem - Jak se nezbláznit z covidu

TO NEJLEPŠÍ Z NOVÉHO DNE - CNN Prima NEWS

FTV Prima

Zpravodajství

Rozhovor s Daliborem Špokem - Jak se nezbláznit z covidu

Obrázek epizody Rozhovor s Daliborem Špokem - Jak se nezbláznit z covidu

Poslechněte si podcast

15. 2. 2021

9 min

O epizodě podcastu

Od začátku epidemie jsme v nouzovém stavu už skoro 200 dní. Roušky, zavřené obchody i restaurace, omezené možnosti cestování, a dokonce i kontaktů s přáteli nebo příbuzným. To vše se pochopitelně propisuje do psychické kondice celého národa. Chaotické rušení a přijímání nových opatření pak duševnímu zdraví už vůbec nepomáhají. Téma teď proberu s psychologem Daliborem Špokem. Dobré ráno. Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích: Facebook: https://facebook.com/cnnprima Instagram: https://instagram.com/cnnprima Twitter: https://twitter.com/cnnprima Youtube: https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ #CNNPrimaNEWS See omnystudio.com/listener for privacy information.

Od začátku epidemie jsme v nouzovém stavu už skoro 200 dní. Roušky, zavřené obchody i restaurace, omezené možnosti cestování, a dokonce i kontaktů s přáteli nebo příbuzným. To vše se pochopitelně propisuje do psychické kondice celého národa. Chaotické rušení a přijímání nových opatření pak duševnímu zdraví už vůbec nepomáhají. Téma teď proberu s psychologem Daliborem Špokem. Dobré ráno.

Navštivte web CNN Prima NEWS nahttps://cnnprima.cz

Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:

Facebook:https://facebook.com/cnnprima

Instagram:https://instagram.com/cnnprima

Twitter:https://twitter.com/cnnprima

Youtube:https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ

#CNNPrimaNEWS

Seeomnystudio.com/listenerfor privacy information.