Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Podle virologa Grubhoffera současná vládní opatření nefungují

TO NEJLEPŠÍ Z NOVÉHO DNE - CNN Prima NEWS

FTV Prima

Zpravodajství

Podle virologa Grubhoffera současná vládní opatření nefungují

Obrázek epizody Podle virologa Grubhoffera současná vládní opatření nefungují

Poslechněte si podcast

25. 2. 2021

10 min

O epizodě podcastu

Vláda nemůže házet vinu na lidi, říká virolog. Ani dodržovaná opatření by nestačila Bez spolupráce všech se situace nezlepší, vláda ovšem špatnou covidovou situaci nemůže házet na lidi. Pro CNN Prima NEWS to uvedl virolog Libor Grubhoffer, který se připojil k iniciativě 40 dní pro zdraví. Odborníci vyzývají vládu, aby stanovila cíl mít do dubna méně než tisíc nových případů nákazy koronavirem denně. Čtěte na webu CNN Prima NEWS: https://cnn.iprima.cz/bez-spoluprace-vsech-lip-nebude-vlada-ale-nemuze-hazet-vinu-jen-na-lidi-rika-virolog-19842 Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí. ✉️ https://cnn.iprima.cz/newsletter Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích: Facebook: https://facebook.com/cnnprima Instagram: https://instagram.com/cnnprima Twitter: https://twitter.com/cnnprima Youtube: https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ #CNNPrimaNEWS See omnystudio.com/listener for privacy information.

Vláda nemůže házet vinu na lidi, říká virolog. Ani dodržovaná opatření by nestačila

Bez spolupráce všech se situace nezlepší, vláda ovšem špatnou covidovou situaci nemůže házet na lidi. Pro CNN Prima NEWS to uvedl virolog Libor Grubhoffer, který se připojil k iniciativě 40 dní pro zdraví. Odborníci vyzývají vládu, aby stanovila cíl mít do dubna méně než tisíc nových případů nákazy koronavirem denně.

Čtěte na webu CNN Prima NEWS:https://cnn.iprima.cz/bez-spoluprace-vsech-lip-nebude-vlada-ale-nemuze-hazet-vinu-jen-na-lidi-rika-virolog-19842

Přihlaste se k odběru novinek našeho zpravodajského portálu CNNPrima.cz a buďte neustále v obraze. Denně vám přes 200 reportérů a redaktorů přináší ty nejdůležitější a nejzajímavější zprávy z domova i ze zahraničí.

✉️https://cnn.iprima.cz/newsletter

Navštivte web CNN Prima NEWS nahttps://cnnprima.cz

Sledujte CNN Prima NEWS na sociálních sítích:

Facebook:https://facebook.com/cnnprima

Instagram:https://instagram.com/cnnprima

Twitter:https://twitter.com/cnnprima

Youtube:https://www.youtube.com/c/CNNPrimaNEWSCZ

#CNNPrimaNEWS

Seeomnystudio.com/listenerfor privacy information.