Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tip Juliany Maškrtnice: Zajeďte si na výběrovou kávu nebo interaktivní výstavu do města Louny

Tip

Český rozhlas

Kultura

Tip Juliany Maškrtnice: Zajeďte si na výběrovou kávu nebo interaktivní výstavu do města Louny

Obrázek epizody Tip Juliany Maškrtnice: Zajeďte si na výběrovou kávu nebo interaktivní výstavu do města Louny

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

1 min

Pekařka a foodblogerka Juliana Fischerová Maškrtnica si pro vás tentokrát připravila několik doporučení na podniky a místa mimo Prahu. Město Louny najdete na severozápadě republiky, v Ústeckém kraji. Kousek od nábřeží řeky Ohře můžete zahájit svůj výlet v Galerii Benedikta Rejta. Tam až do 11. září probíhá výstavní projekt VODA. V květnu se k němu připojila i interaktivní část AQUARIUM, ve které se zabaví zejména děti.

Všechny díly podcastu Tip můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Chcete vědět, který film je za mořem přehajpovaný, ale u nás se o něm nemluví? Jaká budova stojí stranou pozornosti, ale rozhodně stojí za návštěvu? Která nová restaurace u nás kompletně mění představy o gastronomii? Kam vyrazit o víkendu na výlet a jaké desky stojí za poslech? Pusťte si každý týden náš Tip.