
Tip Bohdana Bláhovce: Zajděte na premiéru nového dokumentu o Tomáši Baťovi

V naší rubrice Tip pro vás tento týden doporučoval dokumentarista a slammer Bohdan Bláhovec. Ten radí navštívit jednu ze slavnostních premiér nového dokumentu Baťa – první globalista. Již 2. května proběhne první z projekcí přímo v rodišti slavného zakladatele obuvnického impéria. Snímek natočil režisér Peter Kerekes, který bude na slavnostní premiéře v kině Golden Apple Cinema ve Zlíně také odpovídat na vaše dotazy.
Popis podcastu
Chcete vědět, který film je za mořem přehajpovaný, ale u nás se o něm nemluví? Jaká budova stojí stranou pozornosti, ale rozhodně stojí za návštěvu? Která nová restaurace u nás kompletně mění představy o gastronomii? Kam vyrazit o víkendu na výlet a jaké desky stojí za poslech? Pusťte si každý týden náš Tip.
Všechny díly podcastu Tip můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Tip můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .